DLD-202U-2A
DLD-202U-2A FERROCORE
dld.pdf
Виробник: FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; THT; 2mH; 2A; R: 70mΩ; 250V; Inductor: toroidal
Type of inductor: wire
Mounting: THT
Inductance: 2mH
Operating current: 2A
Resistance: 70mΩ
Operating voltage: 250V
Kind of inductor: toroidal
Inductor application: switched mode power supplies
Number of windings: 2
Min. insulation resistance: 0.1GΩ
Operating temperature: -25...120°C
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; THT; 2mH; 2A; R: 70mΩ; 250V; Inductor: toroidal, Type of inductor: wire, Mounting: THT, Inductance: 2mH, Operating current: 2A, Resistance: 70mΩ, Operating voltage: 250V, Kind of inductor: toroidal, Inductor application: switched mode power supplies, Number of windings: 2, Min. insulation resistance: 0.1GΩ, Operating temperature: -25...120°C.