Продукція > FERROCORE > DLG-0403-100
DLG-0403-100
DLG-0403-100 FERROCORE
dlg-0504.pdf
Виробник: FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 10uH; 1.04A; R: 0.18Ω; Features: high power
Type of inductor: wire
Mounting: SMD
Inductance: 10µH
Operating current: 1.04A
Resistance: 0.18Ω
Case - mm: 0403
Inductor application: DC/DC converters
Inductor features: high power
на замовлення 4030 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 40
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 10uH; 1.04A; R: 0.18Ω; Features: high power, Type of inductor: wire, Mounting: SMD, Inductance: 10µH, Operating current: 1.04A, Resistance: 0.18Ω, Case - mm: 0403, Inductor application: DC/DC converters, Inductor features: high power.