Продукція > FERROCORE > DLG-0403-1R0
DLG-0403-1R0
DLG-0403-1R0 FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 1uH; 2.56A; R: 0.05Ω; Features: high power
Mounting: SMD
Case - mm: 0403
Resistance: 50mΩ
Inductance: 1µH
Operating current: 2.56A
Inductor features: high power
на замовлення 1930 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 50
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 1uH; 2.56A; R: 0.05Ω; Features: high power, Mounting: SMD, Case - mm: 0403, Resistance: 50mΩ, Inductance: 1µH, Operating current: 2.56A, Inductor application: DC/DC converters, Type of inductor: wire, Inductor features: high power.