Продукція > FERROCORE > DLG-0403-1R4
DLG-0403-1R4
DLG-0403-1R4 FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 1.4uH; 2.52A; R: 0.06Ω; Features: high power
Type of inductor: wire
Mounting: SMD
Inductance: 1.4µH
Operating current: 2.52A
Resistance: 60mΩ
Inductor application: DC/DC converters
на замовлення 230 шт:
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 1.4uH; 2.52A; R: 0.06Ω; Features: high power, Type of inductor: wire, Mounting: SMD, Inductance: 1.4µH, Operating current: 2.52A, Resistance: 60mΩ, Inductor features: high power, Case - mm: 0403, Inductor application: DC/DC converters.