Продукція > FERROCORE > DLG-0403-2R2
DLG-0403-2R2
DLG-0403-2R2 FERROCORE
dlg-0504.pdf
Виробник: FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 2.2uH; 1.75A; R: 0.07Ω; Features: high power
Mounting: SMD
Case - mm: 0403
Resistance: 70mΩ
Inductance: 2.2µH
Operating current: 1.75A
Type of inductor: wire
Inductor application: DC/DC converters
Inductor features: high power
на замовлення 500 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 50
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 2.2uH; 1.75A; R: 0.07Ω; Features: high power, Mounting: SMD, Case - mm: 0403, Resistance: 70mΩ, Inductance: 2.2µH, Operating current: 1.75A, Type of inductor: wire, Inductor application: DC/DC converters, Inductor features: high power.