Продукція > FERROCORE > DLG-0403-3R3
DLG-0403-3R3
DLG-0403-3R3 FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 3.3uH; 1.44A; R: 0.09Ω; Features: high power
Type of inductor: wire
Mounting: SMD
Inductance: 3.3µH
Operating current: 1.44A
Resistance: 90mΩ
Inductor application: DC/DC converters
на замовлення 1500 шт:
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 3.3uH; 1.44A; R: 0.09Ω; Features: high power, Type of inductor: wire, Mounting: SMD, Inductance: 3.3µH, Operating current: 1.44A, Resistance: 90mΩ, Inductor features: high power, Case - mm: 0403, Inductor application: DC/DC converters.