Продукція > FERROCORE > DLG-0403-680
DLG-0403-680
DLG-0403-680 FERROCORE
dlg-0504.pdf
Виробник: FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 68uH; 0.37A; R: 1.12Ω; Features: high power
Type of inductor: wire
Mounting: SMD
Inductance: 68µH
Operating current: 0.37A
Resistance: 1.12Ω
Case - mm: 0403
Inductor application: DC/DC converters
Inductor features: high power
на замовлення 1090 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 50
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 68uH; 0.37A; R: 1.12Ω; Features: high power, Type of inductor: wire, Mounting: SMD, Inductance: 68µH, Operating current: 0.37A, Resistance: 1.12Ω, Case - mm: 0403, Inductor application: DC/DC converters, Inductor features: high power.