Продукція > FERROCORE > DLG-0403-8R2
DLG-0403-8R2
DLG-0403-8R2 FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 8.2uH; 0.84A; R: 0.15Ω; Features: high power
Case - mm: 0403
Inductance: 8.2µH
Operating current: 0.84A
Resistance: 0.15Ω
Inductor application: DC/DC converters
Inductor features: high power
на замовлення 361 шт:
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 8.2uH; 0.84A; R: 0.15Ω; Features: high power, Type of inductor: wire, Mounting: SMD, Case - mm: 0403, Inductance: 8.2µH, Operating current: 0.84A, Resistance: 0.15Ω, Inductor application: DC/DC converters, Inductor features: high power.