Продукція > FERROCORE > DLG-0504-270
DLG-0504-270
DLG-0504-270 FERROCORE
dlg-0504.pdf
Виробник: FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 27uH; 0.97A; R: 0.2Ω; Features: high power
Mounting: SMD
Case - mm: 0504
Resistance: 0.2Ω
Inductor features: high power
Inductance: 27µH
Operating current: 0.97A
Type of inductor: wire
Inductor application: DC/DC converters
на замовлення 1250 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 50
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 27uH; 0.97A; R: 0.2Ω; Features: high power, Mounting: SMD, Case - mm: 0504, Resistance: 0.2Ω, Inductor features: high power, Inductance: 27µH, Operating current: 0.97A, Type of inductor: wire, Inductor application: DC/DC converters.