Продукція > FERROCORE > DLG-0504-390
DLG-0504-390
DLG-0504-390 FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 39uH; 0.8A; R: 0.32Ω; Features: high power
Mounting: SMD
Type of inductor: wire
Inductance: 39µH
Inductor application: DC/DC converters
Resistance: 0.32Ω
Operating current: 0.8A
Inductor features: high power
Case - mm: 0504
на замовлення 2441 шт:
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 39uH; 0.8A; R: 0.32Ω; Features: high power, Mounting: SMD, Type of inductor: wire, Inductance: 39µH, Inductor application: DC/DC converters, Resistance: 0.32Ω, Operating current: 0.8A, Inductor features: high power, Case - mm: 0504.
Інші пропозиції DLG-0504-390
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DLG-0504-390 Виробник : Ferrocore dlg-0504_Ferrocore.pdf Дросель SMD дротяний, L = 39 мкГн, Idc, А = 0,8, Габ. розм, мм = 5,8 x 5,2 x 4,5, Конфіг. = 0504, Екранування = Ні,... Група товару: Індуктивності Корпус: 5.8x5.2x4.5mm Од. вим: шт