Продукція > FERROCORE > DLG-0504-471
DLG-0504-471
DLG-0504-471 FERROCORE
dlg-0504.pdf
Виробник: FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 470uH; 0.12A; R: 3Ω; Features: high power
Type of inductor: wire
Mounting: SMD
Inductance: 0.47mH
Resistance:
Operating current: 0.12A
Case - mm: 0504
Inductor application: DC/DC converters
Inductor features: high power
на замовлення 1325 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 50
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 470uH; 0.12A; R: 3Ω; Features: high power, Type of inductor: wire, Mounting: SMD, Inductance: 0.47mH, Resistance: 3Ω, Operating current: 0.12A, Case - mm: 0504, Inductor application: DC/DC converters, Inductor features: high power.