Продукція > FERROCORE > DLG-0504-4R7
DLG-0504-4R7
DLG-0504-4R7 FERROCORE
dlg-0504.pdf
Виробник: FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 4.7uH; 1.9A; R: 0.048Ω; Features: high power
Type of inductor: wire
Mounting: SMD
Inductance: 4.7µH
Operating current: 1.9A
Resistance: 48mΩ
Case - mm: 0504
Inductor application: DC/DC converters
Inductor features: high power
на замовлення 1010 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 50
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 4.7uH; 1.9A; R: 0.048Ω; Features: high power, Type of inductor: wire, Mounting: SMD, Inductance: 4.7µH, Operating current: 1.9A, Resistance: 48mΩ, Case - mm: 0504, Inductor application: DC/DC converters, Inductor features: high power.