Продукція > FERROCORE > DLG-0504-680
DLG-0504-680
DLG-0504-680 FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 68uH; 0.61A; R: 0.46Ω; Features: high power
Type of inductor: wire
Mounting: SMD
Inductance: 68µH
Operating current: 0.61A
Resistance: 0.46Ω
Inductor features: high power
на замовлення 890 шт:
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 68uH; 0.61A; R: 0.46Ω; Features: high power, Type of inductor: wire, Mounting: SMD, Inductance: 68µH, Operating current: 0.61A, Resistance: 0.46Ω, Case - mm: 0504, Inductor application: DC/DC converters, Inductor features: high power.