Продукція > FERROCORE > DLG-1005-101
DLG-1005-101
DLG-1005-101 FERROCORE
dlg-0504.pdf
Виробник: FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 100uH; 0.97A; R: 0.35Ω; Features: high power
Type of inductor: wire
Mounting: SMD
Inductance: 0.1mH
Resistance: 0.35Ω
Operating current: 0.97A
Inductor features: high power
Inductor application: DC/DC converters
Case - mm: 1005
на замовлення 2610 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 30
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 100uH; 0.97A; R: 0.35Ω; Features: high power, Type of inductor: wire, Mounting: SMD, Inductance: 0.1mH, Resistance: 0.35Ω, Operating current: 0.97A, Inductor features: high power, Inductor application: DC/DC converters, Case - mm: 1005.