Продукція > FERROCORE > DLG-1005-120
DLG-1005-120
DLG-1005-120 FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 12uH; 2.45A; R: 0.07Ω; Features: high power
Mounting: SMD
Case - mm: 1005
Resistance: 70mΩ
Inductance: 12µH
Operating current: 2.45A
Inductor features: high power
на замовлення 340 шт:
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 12uH; 2.45A; R: 0.07Ω; Features: high power, Mounting: SMD, Case - mm: 1005, Resistance: 70mΩ, Inductance: 12µH, Operating current: 2.45A, Type of inductor: wire, Inductor application: DC/DC converters, Inductor features: high power.