Продукція > FERROCORE > DLG-1005-221
DLG-1005-221
DLG-1005-221 FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 220uH; 0.66A; R: 0.73Ω; Features: high power
Type of inductor: wire
Mounting: SMD
Inductance: 0.22mH
Operating current: 0.66A
Resistance: 0.73Ω
Inductor features: high power
на замовлення 10 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 220uH; 0.66A; R: 0.73Ω; Features: high power, Type of inductor: wire, Mounting: SMD, Inductance: 0.22mH, Operating current: 0.66A, Resistance: 0.73Ω, Case - mm: 1005, Inductor application: DC/DC converters, Inductor features: high power.