Продукція > FERROCORE > DLG-1005-270
DLG-1005-270
DLG-1005-270 FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 27uH; 1.76A; R: 0.11Ω; Features: high power
Type of inductor: wire
Mounting: SMD
Inductance: 27µH
Operating current: 1.76A
Resistance: 0.11Ω
Case - mm: 1005
на замовлення 70 шт:
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 27uH; 1.76A; R: 0.11Ω; Features: high power, Type of inductor: wire, Mounting: SMD, Inductance: 27µH, Operating current: 1.76A, Resistance: 0.11Ω, Inductor application: DC/DC converters, Inductor features: high power, Case - mm: 1005.