Продукція > FERROCORE > DLG-1005-681
DLG-1005-681
DLG-1005-681 FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 680uH; 0.28A; R: 2.25Ω; Features: high power
Type of inductor: wire
Mounting: SMD
Inductance: 0.68mH
Resistance: 2.25Ω
Operating current: 0.28A
Case - mm: 1005
на замовлення 4380 шт:
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 680uH; 0.28A; R: 2.25Ω; Features: high power, Type of inductor: wire, Mounting: SMD, Inductance: 0.68mH, Resistance: 2.25Ω, Operating current: 0.28A, Inductor features: high power, Inductor application: DC/DC converters, Case - mm: 1005.