Продукція > MURATA ELECTRONICS > DLM11GN601SD2D+00-01
DLM11GN601SD2D+00-01 Murata Electronics
Виробник: Murata Electronics
Description: CMC 100MA 2LN 600 OHM SMD
Packaging: Bulk
Package / Case: 0504 (1210 Metric), 4 Lead
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.049" L x 0.039" W (1.25mm x 1.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Height (Max): 0.024" (0.60mm)
Voltage Rating - DC: 5V
Current Rating (Max): 100mA
DC Resistance (DCR) (Max): 800mOhm
Part Status: Obsolete
Impedance @ Frequency: 600 Ohms @ 100 MHz
Написати відгук
Description: CMC 100MA 2LN 600 OHM SMD, Packaging: Bulk, Package / Case: 0504 (1210 Metric), 4 Lead, Filter Type: Signal Line, Size / Dimension: 0.049" L x 0.039" W (1.25mm x 1.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Height (Max): 0.024" (0.60mm), Voltage Rating - DC: 5V, Current Rating (Max): 100mA, DC Resistance (DCR) (Max): 800mOhm, Part Status: Obsolete, Impedance @ Frequency: 600 Ohms @ 100 MHz.