DLP0QSA150HL2B Murata Electronics
EFLE0019-1218480.pdf
Виробник: Murata Electronics
Common Mode Chokes / Filters 025020 15ohms 100mA 5% 100MHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук