DLP1NDN900HL4B
DLP1NDN900HL4B Murata Electronics
EFLE0012-1218475.pdf
Виробник: Murata Electronics
Common Mode Chokes / Filters 90ohm 60mA DCR 3.7ohm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук