DLP31DN201ML4L
DLP31DN201ML4L Murata Electronics
EFLE0003.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CMC 100MA 4LN 200 OHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3216 Metric), 8 Leads
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 4
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Height (Max): 0.051" (1.30mm)
Voltage Rating - DC: 10V
Current Rating (Max): 100mA
DC Resistance (DCR) (Max): 2.2Ohm
Part Status: Obsolete
Impedance @ Frequency: 200 Ohms @ 100 MHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 100MA 4LN 200 OHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), 8 Leads, Filter Type: Signal Line, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Number of Lines: 4, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Height (Max): 0.051" (1.30mm), Voltage Rating - DC: 10V, Current Rating (Max): 100mA, DC Resistance (DCR) (Max): 2.2Ohm, Part Status: Obsolete, Impedance @ Frequency: 200 Ohms @ 100 MHz.
Інші пропозиції DLP31DN201ML4L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DLP31DN201ML4L DLP31DN201ML4L Виробник : Murata Electronics EFLE0003-1666035.pdf Common Mode Chokes / Filters 200 OHM 10V