DLP31SN121SL2L
DLP31SN121SL2L Murata Electronics
EFLE0007.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CMC 100MA 2LN 120 OHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3216 Metric), 4 Leads
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Height (Max): 0.051" (1.30mm)
Voltage Rating - DC: 16V
Current Rating (Max): 100mA
DC Resistance (DCR) (Max): 2Ohm
Impedance @ Frequency: 120 Ohms @ 100 MHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 100MA 2LN 120 OHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), 4 Leads, Filter Type: Signal Line, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Height (Max): 0.051" (1.30mm), Voltage Rating - DC: 16V, Current Rating (Max): 100mA, DC Resistance (DCR) (Max): 2Ohm, Impedance @ Frequency: 120 Ohms @ 100 MHz.