DLR1S33K-F
DLR1S33K-F Cornell Dubilier Electronics (CDE)
DLR.pdf
Виробник: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Description: CAP FILM 0.033UF 10% 100VDC RAD
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester
Voltage Rating - AC: 63V
Voltage Rating - DC: 100V
Height - Seated (Max): 0.453" (11.50mm)
Capacitance: 0.033 µF
Size / Dimension: 0.315" L x 0.177" W (8.00mm x 4.50mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 0.033UF 10% 100VDC RAD, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Voltage Rating - AC: 63V, Voltage Rating - DC: 100V, Height - Seated (Max): 0.453" (11.50mm), Capacitance: 0.033 µF, Size / Dimension: 0.315" L x 0.177" W (8.00mm x 4.50mm).