DLTS-19CA Microchip Technology
10882-sa4-35-datasheet
Виробник: Microchip Technology
Description: TVS DIODE 19VWM 38.1VC 16CDIP
Packaging: Tube
Package / Case: 16-CDIP (0.300", 7.62mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TA)
Applications: General Purpose
Capacitance @ Frequency: 275pF @ 1MHz (Max)
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 10A (8/20µs)
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 19V
Supplier Device Package: 16-CDIP
Bidirectional Channels: 15
Voltage - Breakdown (Min): 21.6V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 38.1V
Power - Peak Pulse: 500W
Power Line Protection: No
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TVS DIODE 19VWM 38.1VC 16CDIP, Packaging: Tube, Package / Case: 16-CDIP (0.300", 7.62mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TA), Applications: General Purpose, Capacitance @ Frequency: 275pF @ 1MHz (Max), Current - Peak Pulse (10/1000µs): 10A (8/20µs), Voltage - Reverse Standoff (Typ): 19V, Supplier Device Package: 16-CDIP, Bidirectional Channels: 15, Voltage - Breakdown (Min): 21.6V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 38.1V, Power - Peak Pulse: 500W, Power Line Protection: No.