DLV-030A-E1BD-I-NI3N Amphenol All Sensors Corporation
DS-0336.pdf?hsLang=us-en
Виробник: Amphenol All Sensors Corporation
Description: MINI DIGITAL, 30 PSI ABS
Features: Temperature Compensated
Packaging: Bulk
Package / Case: 8-DIP (0.620", 15.75mm), Dual Ports, Same Side
Output Type: I2C
Mounting Type: Through Hole
Output: 14 b
Operating Pressure: 30PSI (206.84kPa)
Pressure Type: Absolute
Accuracy: ±0.25%
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Termination Style: PC Pins
Voltage - Supply: 3.3V
Port Size: Male - 0.09" (2.24mm) Tube, Dual
Applications: Board Mount, Industrial Automation, Medical Ventilation
Supplier Device Package: 8-DIP
Port Style: Barbed
Maximum Pressure: 120PSI (827.37kPa)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MINI DIGITAL, 30 PSI ABS, Features: Temperature Compensated, Packaging: Bulk, Package / Case: 8-DIP (0.620", 15.75mm), Dual Ports, Same Side, Output Type: I2C, Mounting Type: Through Hole, Output: 14 b, Operating Pressure: 30PSI (206.84kPa), Pressure Type: Absolute, Accuracy: ±0.25%, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Termination Style: PC Pins, Voltage - Supply: 3.3V, Port Size: Male - 0.09" (2.24mm) Tube, Dual, Applications: Board Mount, Industrial Automation, Medical Ventilation, Supplier Device Package: 8-DIP, Port Style: Barbed, Maximum Pressure: 120PSI (827.37kPa).