Продукція > FERROCORE > DLV-200-M2.0
DLV-200-M2.0
DLV-200-M2.0 FERROCORE
Виробник: FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; THT; 20uH; 2A; R: 70mΩ; Inductor: toroidal; Ø: 13mm
Mounting: THT
Resistance: 70mΩ
Inductance: 20µH
Diameter: 13mm
Width: 7mm
Operating current: 2A
Type of inductor: wire
Kind of inductor: toroidal
Inductor features: high current; low leakage flux; toroidal core
на замовлення 1326 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; THT; 20uH; 2A; R: 70mΩ; Inductor: toroidal; Ø: 13mm, Mounting: THT, Resistance: 70mΩ, Inductance: 20µH, Diameter: 13mm, Width: 7mm, Operating current: 2A, Type of inductor: wire, Kind of inductor: toroidal, Inductor features: high current; low leakage flux; toroidal core.