Продукція > FERROCORE > DLV-260-M2.0
DLV-260-M2.0
DLV-260-M2.0 FERROCORE
Виробник: FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; THT; 26uH; 2A; R: 50mΩ; Inductor: toroidal; Ø: 17.5mm
Mounting: THT
Resistance: 50mΩ
Kind of inductor: toroidal
Inductance: 26µH
Diameter: 17.5mm
Width: 8mm
Operating current: 2A
Type of inductor: wire
Inductor features: high current; low leakage flux; toroidal core
на замовлення 358 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; THT; 26uH; 2A; R: 50mΩ; Inductor: toroidal; Ø: 17.5mm, Mounting: THT, Resistance: 50mΩ, Kind of inductor: toroidal, Inductance: 26µH, Diameter: 17.5mm, Width: 8mm, Operating current: 2A, Type of inductor: wire, Inductor features: high current; low leakage flux; toroidal core.