Продукція > FERROCORE > DLV-400-M3.0
DLV-400-M3.0
DLV-400-M3.0 FERROCORE
Виробник: FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; THT; 40uH; 3A; R: 60mΩ; Inductor: toroidal; Ø: 19.5mm
Type of inductor: wire
Mounting: THT
Inductance: 40µH
Operating current: 3A
Resistance: 60mΩ
Inductor features: high current; low leakage flux; toroidal core
Kind of inductor: toroidal
Diameter: 19.5mm
Width: 10mm
на замовлення 953 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; THT; 40uH; 3A; R: 60mΩ; Inductor: toroidal; Ø: 19.5mm, Type of inductor: wire, Mounting: THT, Inductance: 40µH, Operating current: 3A, Resistance: 60mΩ, Inductor features: high current; low leakage flux; toroidal core, Kind of inductor: toroidal, Diameter: 19.5mm, Width: 10mm.