Продукція > MURATA > DLW21SZ491XQ2
DLW21SZ491XQ2 Murata
Виробник: Murata
Ind Common Mode Choke Unshielded Wirewound 490 Ohm ±25% 100MHz Ferrite 200mA T/R Група товару: Протизавадні фільтри Од. вим: шт
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук