DLW32SH101XF2
DLW32SH101XF2 Murata Electronics
pdfdownloadapi?cate=&partno=DLW32SH101XF2%23
Виробник: Murata Electronics
Description: CMC 100UH 115MA 2LN SMD AEC-Q200
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Horizontal, 4 PC Pad
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.098" (2.50mm)
Voltage Rating - DC: 50V
Current Rating (Max): 115mA
DC Resistance (DCR) (Max): 2.1Ohm
Inductance @ Frequency: 100 µH @ 100 kHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 100UH 115MA 2LN SMD AEC-Q200, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Horizontal, 4 PC Pad, Filter Type: Signal Line, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Ratings: AEC-Q200, Height (Max): 0.098" (2.50mm), Voltage Rating - DC: 50V, Current Rating (Max): 115mA, DC Resistance (DCR) (Max): 2.1Ohm, Inductance @ Frequency: 100 µH @ 100 kHz.