DLW5ATH112MQ2K
DLW5ATH112MQ2K Murata Electronics
QFLC9122.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CMC 1.5A 2LN 1.1KOHM SMD AECQ200
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Horizontal, 4 PC Pad
Filter Type: Power, Signal Line
Size / Dimension: 0.197" L x 0.142" W (5.00mm x 3.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.093" (2.35mm)
Voltage Rating - DC: 50V
Current Rating (Max): 1.5A
DC Resistance (DCR) (Max): 56mOhm
Impedance @ Frequency: 1.1 kOhms @ 100 MHz