DLW5ATZ331MQ2L
DLW5ATZ331MQ2L Murata Electronics
c31e-794748.pdf
Виробник: Murata Electronics
Common Mode Chokes / Filters 330ohms@100MHz 2.5A 0.027ohms AEC-Q200
на замовлення 515 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук