DLW5BTH142TQ2K
DLW5BTH142TQ2K Murata Electronics
QFLC9120.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CMC 1.5A 2LN 1.4KOHM SMD AECQ200
Filter Type: Power, Signal Line
Size / Dimension: 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.098" (2.50mm)
Voltage Rating - DC: 50V
Current Rating (Max): 1.5A
DC Resistance (DCR) (Max): 56mOhm
Impedance @ Frequency: 1.4 kOhms @ 100 MHz
Написати відгук
Description: CMC 1.5A 2LN 1.4KOHM SMD AECQ200, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Horizontal, 4 PC Pad, Filter Type: Power, Signal Line, Size / Dimension: 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Ratings: AEC-Q200, Height (Max): 0.098" (2.50mm), Voltage Rating - DC: 50V, Current Rating (Max): 1.5A, DC Resistance (DCR) (Max): 56mOhm, Impedance @ Frequency: 1.4 kOhms @ 100 MHz.
Інші пропозиції DLW5BTH142TQ2K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DLW5BTH142TQ2K DLW5BTH142TQ2K Виробник : MURATA QFLC9120.pdf Category: SMD suppression filters
Description: Filter: anti-interference; Rmax: 56mΩ; Z: 100Ω; SMD; 50VDC; 1.5A
Type of filter: anti-interference
Min. insulation resistance: 10MΩ
Max resistance: 56mΩ
Impedance: 100Ω
Mounting: SMD
Operating voltage: 50V DC
Max. operating current: 1.5A
Case - inch: 2020
Case - mm: 5050
Manufacturer series: DLW
Test frequency: 10MHz
Roll diameter max.: 330mm
Operating temperature: -40...125°C
Impedance at 100MHz: 1.4kΩ