Продукція > E-SWITCH > DM0850100F125P1A
DM0850100F125P1A E-Switch
DM Series.pdf
Виробник: E-Switch
Description: SWITCH SNAP ACTION SPDT 1A 250V
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 1A (AC)
Mounting Type: Through Hole
Circuit: SPDT
Switch Function: On-Mom
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Termination Style: PC Pin
Actuator Type: Round (Pin Plunger)
Operating Force: 125gf
Release Force: 40gf
Pretravel: 0.020" (0.5mm)
Operating Position: 0.217" (5.5mm)
Voltage Rating - AC: 250 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SWITCH SNAP ACTION SPDT 1A 250V, Packaging: Bulk, Current Rating (Amps): 1A (AC), Mounting Type: Through Hole, Circuit: SPDT, Switch Function: On-Mom, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Termination Style: PC Pin, Actuator Type: Round (Pin Plunger), Operating Force: 125gf, Release Force: 40gf, Pretravel: 0.020" (0.5mm), Operating Position: 0.217" (5.5mm), Voltage Rating - AC: 250 V.
Інші пропозиції DM0850100F125P1A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DM0850100F125P1A DM0850100F125P1A Виробник : E-Switch P030035C-267771.pdf Basic / Snap Action Switches 1A @ 125VAC SPDT Panel Mount