DM0T0080
DM0T0080 LOVATO ELECTRIC
Виробник: LOVATO ELECTRIC
Category: Current Transformers
Description: Transformer: current; DM; I AC: 80A; 1.5VA; Body dim: 44x30x66mm
Power: 1.5VA
Secondary winding current 1: 5A
Type of Transformer: current
AC current measuring range: 80A
Manufacturer series: DM
Hole diameter: 22mm
Body dimensions: 44x30x66mm
Kind of core: solid
Accuracy class: 1
на замовлення 13 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Current Transformers, Description: Transformer: current; DM; I AC: 80A; 1.5VA; Body dim: 44x30x66mm, Power: 1.5VA, Secondary winding current 1: 5A, Type of Transformer: current, AC current measuring range: 80A, Manufacturer series: DM, Hole diameter: 22mm, Body dimensions: 44x30x66mm, Kind of core: solid, Accuracy class: 1.