Продукція > SIMIC > DM15CD110JO3RH
DM15CD110JO3RH
DM15CD110JO3RH Simic
MicaSpecs.pdf
Виробник: Simic
Description: 11 pF 5% 500V Mica Capacitor
Tolerance: ±5%
Features: General Purpose
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 0.440" L x 0.150" W (11.20mm x 3.80mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Lead Spacing: 0.232" (5.90mm)
Dielectric Material: Mica
Height - Seated (Max): 0.339" (8.60mm)
Capacitance: 11 pF
Voltage - Rated: 500 V
на замовлення 250 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 11 pF 5% 500V Mica Capacitor, Tolerance: ±5%, Features: General Purpose, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Size / Dimension: 0.440" L x 0.150" W (11.20mm x 3.80mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Lead Spacing: 0.232" (5.90mm), Dielectric Material: Mica, Height - Seated (Max): 0.339" (8.60mm), Capacitance: 11 pF, Voltage - Rated: 500 V.