DM388AAARD11
DM388AAARD11 Texas Instruments
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fdm388
Виробник: Texas Instruments
Digital Signal Processors & Controllers - DSP, DSC DM385 PG 1.1
на замовлення 90 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DAVINCI DIGITAL MEDIA PROCESSOR, Packaging: Tray, Package / Case: 609-LFBGA, FCBGA, Mounting Type: Surface Mount, Interface: I2C, IrDA, Ethernet, McASP, PCI, SD, SPI, UART/USART, USB, Type: Digital Media System-on-Chip (DMSoC), Operating Temperature: -40°C ~ 95°C (TJ), Non-Volatile Memory: ROM (48kB), On-Chip RAM: 640kB, Voltage - I/O: 1.35V, 1.5V, 1.8V, 3.3V, Voltage - Core: 1.1V, 1.2V, 1.35V, Clock Rate: 970MHz, Supplier Device Package: 609-FCBGA (16x16).
Інші пропозиції DM388AAARD11
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DM388AAARD11 DM388AAARD11 Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fdm388 Description: DAVINCI DIGITAL MEDIA PROCESSOR
Packaging: Tray
Package / Case: 609-LFBGA, FCBGA
Mounting Type: Surface Mount
Interface: I2C, IrDA, Ethernet, McASP, PCI, SD, SPI, UART/USART, USB
Type: Digital Media System-on-Chip (DMSoC)
Operating Temperature: -40°C ~ 95°C (TJ)
Non-Volatile Memory: ROM (48kB)
On-Chip RAM: 640kB
Voltage - I/O: 1.35V, 1.5V, 1.8V, 3.3V
Voltage - Core: 1.1V, 1.2V, 1.35V
Clock Rate: 970MHz