DM388AAARD11F
DM388AAARD11F Texas Instruments
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fdm388
Виробник: Texas Instruments
Description: IC DGTL MEDIA PROCESSOR 609FCBGA
Operating Temperature: -40°C ~ 95°C (TJ)
Non-Volatile Memory: ROM (48kB)
On-Chip RAM: 640kB
Voltage - I/O: 1.35V, 1.5V, 1.8V, 3.3V
Voltage - Core: 1.1V, 1.2V, 1.35V
Clock Rate: 970MHz
Supplier Device Package: 609-FCBGA (16x16)
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC DGTL MEDIA PROCESSOR 609FCBGA, Packaging: Tray, Package / Case: 609-LFBGA, FCBGA, Mounting Type: Surface Mount, Interface: I2C, IrDA, Ethernet, McASP, PCI, SD, SPI, UART/USART, USB, Type: Digital Media System-on-Chip (DMSoC), Operating Temperature: -40°C ~ 95°C (TJ), Non-Volatile Memory: ROM (48kB), On-Chip RAM: 640kB, Voltage - I/O: 1.35V, 1.5V, 1.8V, 3.3V, Voltage - Core: 1.1V, 1.2V, 1.35V, Clock Rate: 970MHz, Supplier Device Package: 609-FCBGA (16x16), Part Status: Active.
Інші пропозиції DM388AAARD11F
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DM388AAARD11F DM388AAARD11F Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fdm388 Digital Signal Processors & Controllers - DSP, DSC DM385 PG 1.1