DMM6S33K-F
DMM6S33K-F Cornell Dubilier Electronics (CDE)
DMM.pdf
Виробник: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Description: CAP FILM 0.033UF 10% 630VDC RAD
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.591" (15.00mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Metallized
Voltage Rating - AC: 250V
Voltage Rating - DC: 630V
Height - Seated (Max): 0.532" (13.50mm)
Capacitance: 0.033 µF
Size / Dimension: 0.709" L x 0.315" W (18.00mm x 8.00mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 0.033UF 10% 630VDC RAD, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.591" (15.00mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - AC: 250V, Voltage Rating - DC: 630V, Height - Seated (Max): 0.532" (13.50mm), Capacitance: 0.033 µF, Size / Dimension: 0.709" L x 0.315" W (18.00mm x 8.00mm).