Продукція > DIODES/ZETEX > DMN2004DWK-7 Diodes
DMN2004DWK-7 Diodes
DMN2004DWK-7 Diodes DIODES/ZETEX
info-tdmn2004dwk.pdf
Виробник: DIODES/ZETEX
Код виробника: DMN2004DWK-7-R RoHS 2NxMOSFET 20V 0.54A 550m? 200mW Transistors
кількість в упаковці: 500 шт
на замовлення 500 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Код виробника: DMN2004DWK-7-R RoHS 2NxMOSFET 20V 0.54A 550m? 200mW Transistors, кількість в упаковці: 500 шт.