Продукція > DIODES/ZETEX > DMN2004K-7 Diodes
DMN2004K-7 Diodes
DMN2004K-7 Diodes DIODES/ZETEX
info-tdmn2004k.pdf
Виробник: DIODES/ZETEX
Код виробника: DMN2004K-7 Pbf NAB N-MOSFET 20V 630mA 550m? 350mW Transistors
кількість в упаковці: 500 шт
на замовлення 300 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Код виробника: DMN2004K-7 Pbf NAB N-MOSFET 20V 630mA 550m? 350mW Transistors, кількість в упаковці: 500 шт.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DMN2004K-7 Diodes Виробник : DIODES/ZETEX info-tdmn2004k.pdf Код виробника: DMN2004K-7 N-MOSFET 20V 630mA 550m? 350mW Transistors