DMP1-24006
DMP1-24006 Acme Electric
dmp1-24006_dat.pdf
Виробник: Acme Electric
Description: AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 16W
Packaging: Box
Power (Watts): 16W
Features: Adjustable Output, Universal Input
Size / Dimension: 3.54" L x 0.90" W x 4.02" H (89.9mm x 22.9mm x 102.1mm)
Operating Temperature: -10°C ~ 50°C (With Derating)
Applications: Industrial, ITE (Commercial)
Input Type: AC
Approval Agency: CE, cULus
Efficiency: 81%
Current - Output (Max): 680mA
Voltage - Output 1: 24V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Standard Number: 60950-1; UL 508
AC Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
на замовлення 678 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 16W, Packaging: Box, Power (Watts): 16W, Features: Adjustable Output, Universal Input, Size / Dimension: 3.54" L x 0.90" W x 4.02" H (89.9mm x 22.9mm x 102.1mm), Operating Temperature: -10°C ~ 50°C (With Derating), Applications: Industrial, ITE (Commercial), Input Type: AC, Approval Agency: CE, cULus, Efficiency: 81%, Current - Output (Max): 680mA, Voltage - Output 1: 24V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, Standard Number: 60950-1; UL 508, AC Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC.