Продукція > DIPTRONICS > DMR-10-T-V-T/R
DMR-10-T-V-T/R
DMR-10-T-V-T/R Diptronics
Виробник: Diptronics
DIP Switches/SIP Switches 10 Position, SPST SMD DIP Switch
на замовлення 895 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIP SWITCH DM LOW PROFILE, Packaging: Bulk, Contact Finish: Gold, Voltage Rating: 24VDC, Current Rating (Amps): 25mA, Mounting Type: Surface Mount, Pitch: 0.100" (2.54mm), Full, Circuit: SPST, Operating Temperature: -20°C ~ 85°C, Termination Style: Gull Wing, Actuator Type: Slide (Standard), Height Above Board: 0.118" (3.00mm), Actuator Level: Raised, Washable: Yes, Contact Material: Copper Alloy, Number of Positions: 10.
Інші пропозиції DMR-10-T-V-T/R
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DMR10TVTR Виробник : APEM Inc. p1p9.pdf Description: DIP SWITCH DM LOW PROFILE
Packaging: Bulk
Contact Finish: Gold
Voltage Rating: 24VDC
Current Rating (Amps): 25mA
Mounting Type: Surface Mount
Pitch: 0.100" (2.54mm), Full
Circuit: SPST
Operating Temperature: -20°C ~ 85°C
Termination Style: Gull Wing
Actuator Type: Slide (Standard)
Height Above Board: 0.118" (3.00mm)