DMS-20PC-2-GS-C
DMS-20PC-2-GS-C Murata Power Solutions
20pc.pdf
Виробник: Murata Power Solutions
Digital Panel Meters DPM +-20V 3.5 DIG GREEN LED
на замовлення 404 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: VOLTMETER 20VDC LED PANEL MOUNT, Packaging: Box, Display Type: LED - Green Characters, Output Type: Reference, Mounting Type: Panel Mount, Type: Voltmeter, Termination Style: PC Pin, Voltage - Supply: 5VDC, Measuring Range: ±20VDC, Panel Cutout Dimensions: Rectangular - 33.93mm x 21.29mm, Display Characters - Height: 0.370" (9.40mm), Number of Characters Per Row: 3.5, Measuring Type: Voltage.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DMS-20PC-2-GS-C DMS-20PC-2-GS-C Виробник : Murata Power Solutions Inc. 20pc.pdf Description: VOLTMETER 20VDC LED PANEL MOUNT
Packaging: Box
Display Type: LED - Green Characters
Output Type: Reference
Mounting Type: Panel Mount
Type: Voltmeter
Termination Style: PC Pin
Voltage - Supply: 5VDC
Measuring Range: ±20VDC
Panel Cutout Dimensions: Rectangular - 33.93mm x 21.29mm
Display Characters - Height: 0.370" (9.40mm)