Продукція > ARK MICRO > DMS40R60A ARK MICRO
DMS40R60A ARK MICRO
DMS40R60A ARK MICRO
TDMS40r60a_ARK_MICRO_0001.pdf
Виробник: ARK micro
Код виробника: DMS40R60A RoHS Transistor N-Channel MOSFET; 600V; 20V; 40Ohm; 150mA; 1,5W; -55°C ~ 150°C; Similar to: BSP135 E6327; BSP135 E6906; BSP135H6327XTSA1; BSP135H6433XTMA1; BSP135H6906XTSA1; BSP135L6327HTSA1; BSP135L6433HTMA1; BSP135L6906HTSA1; Tr
кількість в упаковці: 100 шт
на замовлення 100 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Написати відгук
Технічний опис DMS40R60A ARK MICRO ARK micro
Код виробника: DMS40R60A RoHS Transistor N-Channel MOSFET; 600V; 20V; 40Ohm; 150mA; 1,5W; -55°C ~ 150°C; Similar to: BSP135 E6327; BSP135 E6906; BSP135H6327XTSA1; BSP135H6433XTMA1; BSP135H6906XTSA1; BSP135L6327HTSA1; BSP135L6433HTMA1; BSP135L6906HTSA1; Tr, кількість в упаковці: 100 шт.