DMS40R60A ARK micro
Виробник: ARK micro
Transistor N-Channel MOSFET; 600V; 20V; 40Ohm; 150mA; 1,5W; -55°C ~ 150°C; Similar to: BSP135 E6327; BSP135 E6906; BSP135H6327XTSA1; BSP135H6433XTMA1; BSP135H6906XTSA1; BSP135L6327HTSA1; BSP135L6433HTMA1; BSP135L6906HTSA1; DMS40R60A ARK MICRO TDMS40r60a
кількість в упаковці: 25 шт
на замовлення 100 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 25
Відгуки про товар
Написати відгук
Transistor N-Channel MOSFET; 600V; 20V; 40Ohm; 150mA; 1,5W; -55°C ~ 150°C; Similar to: BSP135 E6327; BSP135 E6906; BSP135H6327XTSA1; BSP135H6433XTMA1; BSP135H6906XTSA1; BSP135L6327HTSA1; BSP135L6433HTMA1; BSP135L6906HTSA1; DMS40R60A ARK MICRO TDMS40r60a, кількість в упаковці: 25 шт.