DMVF200YW-100 TE Connectivity Raychem Cable Protection
Виробник: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL STANDARD 2" X 100' YLW
Packaging: Spool
Color: Yellow
For Use With/Related Products: AM6310 Dot Matrix Printer
Material: Polyvinyl Fluoride
Label Type: Standard
Label Size: 2.00" x 100' (50.8mm x 30.5m)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LABEL STANDARD 2" X 100' YLW, Packaging: Spool, Color: Yellow, For Use With/Related Products: AM6310 Dot Matrix Printer, Material: Polyvinyl Fluoride, Label Type: Standard, Label Size: 2.00" x 100' (50.8mm x 30.5m).