Продукція > ARK MICRO > DMZ1015E ARK MICRO
DMZ1015E ARK MICRO
DMZ1015E ARK MICRO
TDMZ1015e_ARK_MICRO_0001.pdf
Виробник: ARK micro
Код виробника: DMZ1015E RoHS Transistor N-Channel MOSFET; 100V; 30V; 30Ohm; 100mA; 500mW; -55°C ~ 150°C; Similar to: BSS126 E6327; BSS126 E6906; BSS126H6327XTSA1; BSS126H6327XTSA2; BSS126H6906XTSA1; BSS126L6327HTSA1; BSS126L6906HTSA1; BSS126SK-13; BSS126S
кількість в упаковці: 400 шт
на замовлення 400 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис DMZ1015E ARK MICRO ARK micro
Код виробника: DMZ1015E RoHS Transistor N-Channel MOSFET; 100V; 30V; 30Ohm; 100mA; 500mW; -55°C ~ 150°C; Similar to: BSS126 E6327; BSS126 E6906; BSS126H6327XTSA1; BSS126H6327XTSA2; BSS126H6906XTSA1; BSS126L6327HTSA1; BSS126L6906HTSA1; BSS126SK-13; BSS126S, кількість в упаковці: 400 шт.