Продукція > ARK MICRO > DMZ6012E ARK MICRO
DMZ6012E ARK MICRO
DMZ6012E ARK MICRO
TDMZ6012e_ARK_MICRO_0001.pdf
Виробник: ARK micro
Код виробника: DMZ6012E RoHS Transistor N-Channel MOSFET; 600V; 20V; 150Ohm; 40mA; 500mW; -55°C ~ 150°C; Similar to: BSS126 E6327; BSS126 E6906; BSS126H6327XTSA1; BSS126H6327XTSA2; BSS126H6906XTSA1; BSS126L6327HTSA1; BSS126L6906HTSA1; BSS126SK-13; BSS126S
кількість в упаковці: 500 шт
на замовлення 500 шт:
Написати відгук
Технічний опис DMZ6012E ARK MICRO ARK micro
Код виробника: DMZ6012E RoHS Transistor N-Channel MOSFET; 600V; 20V; 150Ohm; 40mA; 500mW; -55°C ~ 150°C; Similar to: BSS126 E6327; BSS126 E6906; BSS126H6327XTSA1; BSS126H6327XTSA2; BSS126H6906XTSA1; BSS126L6327HTSA1; BSS126L6906HTSA1; BSS126SK-13; BSS126S, кількість в упаковці: 500 шт.